MŪSŲ ĮRENGTOS ĮTEMPIAMOS LUBOS – KAIP IŠ GIPSKARTONIO
Siūlome Jums naujos kartos įtempiamąsias lubas, kurios savo vizualinėmis ir estetinėmis savybėmis nesiskiria nuo lubų iš gipskartonio, tačiau yra kur kas ilgaamžiškesnės, pasižymi daug geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis (netrūkinėja ir apsaugo nuo užtvindymo), taip pat suteikia galimybę rinktis daug neįprastų apšvietimo sprendimų.

Dabar jau nereikės jokių guminių tarpinių palei sienas. Lubas galime sumontuoti bet kokios geometrijos patalpose, įskaitant mansardinius aukštus, galime įrengti kelių lygių konstrukcijas ir bet kurios rūšies apšvietimą.


+370 618 60 339

ĮTEMPIAMOS LUBOS SU ŠEŠĖLINIU PROFILIU

Įtempiamos lubos, įrengiamos taikant šešėlinę tvirtinimo technologiją – dar neseniai atsiradusi naujovė, kuri greitai tapo labai populiari tarp mūsų klientų, nusprendusių rinktis naujos kartos įtempiamąsias lubas.

Jos įrengiamos ant specialių aliuminio profilių, tokių kaip Eurokraab, Euroflexy skirtų luboms iš PVC plėvelės, ir Euroslott, naudojamų montuojant įtempiamąsias lubas iš audinio

Šešėlinis profilis – tai dizaineriškas sprendimas, padedantis sujungti sienų ir lubų plokštumas. Taikant šį metodą ant sienos lieka taisyklingas, lygus šešėlinis tarpas, dėl kurio susidaro įspūdis, tarsi sienos pleventų ore, visiškai nesiliesdamos su sienomis.
Pagrindinis šešėlinio tvirtinimo skirtumas yra tai, kad lubos įrengiamos be maskuojamojo įdėklo, einančio palei sieną. Tarp sienos ir lubų lieka tvarkingas 6 mm tarpas ir lubos vizualiai nesiliečia su sienomis.Mes dirbame su šešėlinėmis sistemomis EuroKraab (sustiprinta versija dideliems plotams yra EuroKraab Strong), Euroflexy (Euroflexy Strong) ir Euroslott (skirta montuoti įtempiamos luboms iš audinio).

Įtempiamose lubose su šešėliniu profiliu galima įrengti įvairų apšvietimą. Galimas ir sudėtingų lubų bei kelių lygių lubinių konstrukcijų montavimas. Lubos gali būti montuojamos kampu, pavyzdžiui, mansardiniuose aukštuose. Tarp konstrukcijos lygių galima įrengti apšvietimą
Lubų montavimas su šešėliniais profiliais EuroKraab EuroFlexy EuroSlott
Šios sistemos turi ir trūkumą – jų įrengimas yra sudėtingas darbas. Dėl šios priežasties daugelis įmonių nesiima montuoti lubų su šiais profiliais. Tačiau mūsų meistrai turi reikiamą patirtį ir gali sumontuoti EuroKraab, EuroFlexy, EuroSlott tikrai kokybiškai: be jokių raukšlių ir papildomų medžiagų.

Šios orinės, lengvos ir tarsi plevenančios lubos gali visiškai pakeisti bet kurią patalpą, suteikti interjerui paslaptingumo ir sukurti jame ypatingą atmosferą. Įtempiamos lubos, įrengtos su sistemomis EuroKraab, EuroFlexy, EuroSlott, puikiai tinka bet kurioms patalpoms, o užsisakyti jas visada galite mūsų įmonėje.

Pasikonsultuoti su specialistu arba užsakyti matavimus galima telefonu
+370 618 60 339

PREMIUM sistema SLOTT


Sklendinė fiksavimo sistema SLOTT pritaikyta įvairios rūšies lubų medžiagoms: ir audiniams, ir PVC plėvelei. Ši sistema naudojama siekiant sukurti dekoratyvines ir apšvietimo nišas lubose, tvirtinant jose bėgelių sistemą (track), taip pat įrengiant kelių lygių konstrukcijas. Be to, ji naudojama sklendiniame karnize SLOTT Motion. Šioms konstrukcijoms skirti dviejų rūšių profiliai, kurie skiriasi pagal dydį: SLOTT 40 – su 40 mm aukščio krašteliu, SLOTT 80 – su 80 mm krašteliu
Fiksavimo sistema – tai audinio tvirtinimo į profilį sistema, kurioje naudojamas fiksatorius, tvirtai užfiksuojantis medžiagą griovelyje. Toks fiksavimo būdas leidžia užtikrinti maksimaliai standų plėvelės arba audinio sujungimą su profiliu be jokių plyšių, nenaudojant papildomų dekoratyvinių tarpinių ir įdėklų.

ŠVIESOS LINIJOS SLOTT 35, SLOTT 50
Šviesos linijų sistema „Slott“ gali būti naudojama interjere kaip:
• pagrindinis apšvietimas;
• dekoratyvinis apšvietimas;
• kelių lygių lubų alternatyva siekiant suskirstyti patalpą į zonas.

Nišoms įrengti skirta linija „Slott“ gaminama trijų spalvinių sprendimų:
Baltas muaras
Naudojamas kaip pagrindinis arba dekoratyvinis apšvietimas, įrengiamas su skirtingos galios LED juosta.
Juodai baltas muaras
Paskirtis – kaip ir baltos spalvos profilio, skiriasi tik šoninės matomos pusės spalva, kad būtų sukurta kontrastinė šviestuvo linija.
Juodas muaras
Naudojamas sukurti juodos spalvos niša, kurioje įrengiami papildomi apšvietimo prietaisai.
Išilginis juodo profilio apšvietimas negalimas!

SLOTT 40, SLOTT 80

Profilis Slott gali būti naudojamas įrengiant lubas iš audinio ir PVC plėvelės. Profilis turi sklendinę fiksavimo sistemą, todėl lubose jis atrodo maksimaliai organiškai. Profiliai „Slott“ gaminami baltos ir juodos spalvos, su 40 ir 80 mm aukščio krašteliais.

Profilis Slott naudojamas ir įrengiant bėgelių sistemas (track), ir kaip dekoratyvinė niša lubose. Tokios nišos gali būti išdėstytos linijomis, chaotiškai arba turėti aiškią geometrinę formą.

Jis skirtas naudoti įrengiant dviejų lygių įtempiamąs lubas su aiškia geometrija, stačiais vidiniais ir išoriniais kampais. Kaip vertikalus pereinamasis paviršius naudojamas kokybiškai nudažytas profilių SLOTT 40 arba SLOTT 80 kraštelis. Dėl to dabar tapo įmanoma ne tik pasiekti gipskartonio lubų teikiamas galimybes, bet ir pranokti jas, nustatant jau segmento Premium lygį. Ant audinio tokios nišos gali būti išdėstytos linijomis, chaotiškai arba turėti aiškią geometrinę formą


Pasikonsultuoti su specialistu arba užsakyti matavimus galima telefonu

+370 618 60 339

SIENINIS AUDINIAMS SKIRTAS PROFILIS EUROSLOTT

EuroSLOTT – tai patikima naujoviška profilių sistema, skirta darbui įrengiant lubas iš audinio. Įtempiamos luboms iš audinio tenka atskira vieta meniškai apipavidalinant lubas, o šis profilis – vienas iš variantų, naudojamų jas įrengiant.

Sistemos teikiami privalumai:

- 6 mm šešėlinis tarpas;
- idealus profilio prigludimas ir tolygus audinio įtempimas;
- gilios, sodrios juodos spalvos tarpas, išgaunamas dėl matinių dažų dangos;
- tinkamai apskaičiuotas tarpo plotis kartu su sodria spalva sukuria ryškų šešėlį – taip sukuriamas plevenančių lubų vaizdas.
ŠVIEČIANČIOS ĮTEMPIAMOS LUBOS
Šviečiančios įtempiamosios lubos skleidžia švelnią komfortišką šviesą, stilingai atrodo, leidžia sukurti išskirtinį interjerą.
Šviečiančios lubos – tai šviestuvas, kuris atrodo kaip paprastos baltos lubos. Įjungus šviesą visas jų paviršius šviečia tolygiai.
Įrengiant šias lubas reikia tinkamai parinkti patikimas LED juostas ir kitus prietaisus: šviesos reguliatorius, keitiklius, transformatorius. Tai itin svarbu, nes remonto kaina gali ne mažesnė už naujų lubų įrengimo kainą.

Be to, reikia taisyklingai nustatyti atstumą tarp LED juostų. Jeigu jos bus išdėstytos toli viena nuo kitos, lubose bus matomos šviesos juostos, o pats apšvietimas atrodys blausus. Jeigu juostos bus įrengtos pernelyg arti viena kitos, tai nepagrįstai padidins elektros vartojimą.

ŠVIEČIANČIOS LUBOS

Šviečiančias lubas galima įrengti taip, kad užimtų visą patalpos plotą viršuje, arba derinti jas su kitomis mūsų lubomis.
Šios lubos gali būti įvairios formos ir matmenų, vienspalvės arba su fotospauda.

Šviečiančios lubos – tai visada stulbinamas efektas. Tiesiog neįmanoma suvaldyti susižavėjimo matant, kaip ant lubų atsiranda ryškios šviesos linijos tarsi iš niekur, išryškėja vaizdai arba visas audinys staiga tampa vienu dideliu šviestuvu.


Sužinoti detales telefonu

+370 618 60 339

PLEVENANČIOS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Plevenančios lubos yra įtempiamųjų konstrukcijų variantas. Šioje konstrukcijoje su įtempiamosiomis lubomis montuojamas specialus profilis, kurį įrengus lieka nedidelis atstumas iki sienos. Tarpas tarp sienos ir audinio sukuria efektą, dėl kurio ir sukuriamas vizualus plevenančių lubų įspūdis.

Plevenančių lubų paslaptingumą ir išskirtinumą lemia šešėlio efektas, išgaunamas palei jų kraštus. Tačiau išryškinti tokios konstrukcijos lengvumą galima dar labiau įrengus originalų apšvietimą.

Specialiose palei perimetrą esančiose vietose, kurios lieka įrengiant europrofilius, galima paslėpti LED juostas. Esant apšviestai nišai audinys atrodo dar įspūdingiau ir dar didesnio tūrio. Su LED juosta lubas galima apšviesti ir per visą perimetrą, galima apšviesti atskiras sienas ar net sienos dalį, taip sukuriant reikiamus interjero akcentus.
SUŽINOTI SAVO LUBŲ KAINĄ
ĮTEMPIAMŲJŲ LUBŲ PRIVALUMAI
Įrengti šiuolaikiškas įtempiamąsias lubas – tai pats greičiausias būdas padaryti savo lubas idealias. Tačiau tai nėra vienintelis jų privalumas
1
MONTAVIMO GREITIS
Pagrindinis ir konkurencinis įvairių naujos kartos įtempiamųjų lubų (be tarpų, šešėlinių ir plevenančių) privalumas yra jų montavimo greitis. Skirtingai negu kitos lubų sistemos, šios lubos įrengiamos iki 10 kartų greičiau.
2
LUBOS, KURIOS NETRŪKINĖJA
Skirtingai negu lubos iš gipskartonio, mūsų įrengtos lubos nesutrūkinėja, jeigu namo sienos nusėda arba pasislenka, nes jos įrengiamos naudojant elastingą ir patvarų audinį arba plėvelę
3
ILGAAMŽIŠKUMAS
Šiuolaikiškos įtempiamosios lubos išlaiko savo pirminį vaizdą ir baltumą ilgiau nei 10 metų, jos lengvai plaunamos ir laikui bėgant nepraranda savo savybių
4
APSAUGA NUO UŽTVINDYMO
Lubų audinys apsaugos baldus ir brangų remontą užliejus jūsų būstą, nes jis gali išlaikyti iki 1 000 kg vandens, o paskui apdorotas vėl įgauna pirminį vaizdą
5
LUBAS GALIMA SUREMONTUOTI
Jeigu lubos buvo kuo nors įpjautos, o atstumas nuo sienų leidžia jas iš dalies perdaryti, specialistas galės „reanimuoti“ jūsų lubas ir jos nepraras išorinio savo vaizdo
6
PRAKTIŠKUMAS IR PAPRASTA PRIEŽIŪRA
Lubos be tarpų ir plevenančios lubos yra lengvai plaunamos, jas galima nesunkiai išmontuoti. Jeigu jums prireikė ką nors pridėti arba nutiesti naują laidų pluoštą, tai tikrai nebus sunku. Specialistai per kelias valandas išmontuos įtempiamąsias lubas ir sumontuos jas iš naujo
7
MINIMALUS ŠIUKŠLIŲ KIEKIS
Įrengti mūsų luboms prireiks 10 kartų mažiau laiko, palyginti su lubų iš gipskartonio montavimu, vadinasi, ir purvo bei šiukšlių bus daug mažiau
8
PATVARUMAS
Įtempiamąsias lubas labai sunku sugadinti, tai įmanoma padaryti tiktai su kokiu nors pjaunančiu daiktu. Šiandien pateikiamas didelis labai tankių ir puikios kokybės audinių asortimentas
9

EKOLOGIŠKAI NEUTRALIOS

Didelė klaida manyti, kad įtempiamosios lubos yra kenksmingos. Su žaliavomis, iš kurių gaminami kokybiški luboms skirti audiniai ir plėvelės, atliekami visi ekologiniai testai bei patikrinimai.

Norite sužioti daugiau?

Mielai atsakysime į visus klausimus ir papasakosime Jums apie įtempiamųjų lubų privalumus, taip pat apie savo požiūrį į darbą ir klientus.

+370 618 60 339