APŠVIETIMO SPRENDIMAI, SKIRTI NAUJOS KARTOS ĮTEMPIAMOSIOMS LUBOMS

APŠVIETIMAS SU BĖGELINIAIS ŠVIESTUVAIS

Bėgeliniai šviestuvai nuo paprastų apšvietimo prietaisų skiriasi tuo, kad bėgeliniai modeliai gali laisvai slankioti išilgai srovinės šynos, prie kurios jie prijungti.
Apšvietimo sistema iš kompaktinių bėgelių leidžia lengvai keisti šviesos šaltinių išdėstymą. Šviestuvą paprasta išimti ir įstatyti kitoje reikiamoje vietoje, o specialus fiksatorius garantuoja patikimą šviestuvo tvirtinimą bėgelyje. Yra jungiamieji ir kampiniai elementai, su kuriais galima suprojektuoti bet kokio ilgio ir konfigūracijos bėgelių sistemą.
Šynlaidis gali būti pakabinamas arba įmontuojamas į įtempiamąsias ar kabamąsias lubas.

Magnetinė bėgelių sistema – tai inovacinis išradimas apšvietimo prietaisų srityje – tiek estetiniu, tiek techniniu požiūriu.

Šviestuvai į šią bėgelių sistemą įstatomi vienu rankos judesiu. Bėgelių korpuse įtaisyta magnetinė šerdis, kuri yra po kontaktine plokšte. Esant bėgelio kontaktui su LED bėgeliniu šviestuvu magnetai pritraukiami, taip užtikrinamas patikimas prietaisų fiksavimas ir kokybiškas energijos tiekimas visiems grandinės elementams.

ŠVIESOS LINIJOS ĮTEMPIAMOSIOSE LUBOSE

Jums pabodo įprasti apšvietimo šaltiniai? Norite ant lubų matyti ką nors naujo, netrivialaus? Tada leiskite pasiūlyti Jums madingą ir originalų vidinės erdvės apipavidalinimo būdą – įrengti atviro tipo šviesos linijas su įtempiamu audiniu.

Šviesos linijos lubose gali būti įrengtos dviem būdais – atviru arba uždaru (paslėptu). Paslėpto apšvietimo atveju šviesos profilis įrengiamas už audinio, tada šviečiančios linijos matomos tiktai įjungus šviesą. Apšviestas audinys būna lygus, baltas ir be matomų apšvietimo elementų.

ĮMONTUOJAMI ŠVIESTUVAI

Tai, ko gero, geriausiai žinomas ir paplitęs apšvietimo tipas, pasirenkamas įrengiant tiek įtempiamąsias lubas, tiek lubas iš gipskartonio. Praktiškai tokius šviestuvus pateikia visi gamintojai. Didžiulis modelių pasirinkimas ir paprastas montavimas. Įmontuojami šviestuvai „neužgrobia“ aukščio ir pakankamai gerai apšviečia patalpą. Gaminami ir šviestuvai su galimybe keisti šviesos pluošto kryptį

SUŽINOTI SAVO LUBŲ KAINĄ

PRIE LUBŲ KABINAMI ŠVIESTUVAI

Nuolatos atsiranda vis naujų lubų montavimo technologijų. Dabar naujos kartos įtempiamose lubose galima įrengti bet kokio tipo apšvietimą, net tokį, kuris anksčiau buvo naudojamas tiktai montuojant gipskartonio lubas.

Taškiniai šviestuvai SPOT sukuria išsklaidytą arba nukreiptą šviesos srautą, po kuriuo išskiriama tam tikra patalpos sritis. Patys šviestuvai yra nedideli, dėl to su jais interjerui suteikiama lakoniškumo ir lengvumo.


Prie lubų kabinamų šviestuvų šiuo metu yra nepaprastai daug. Tad dabar jums visai nereikia ieškoti kabinamų šviestuvų, skirtų būtent įtempiamosioms luboms. Mes galime įrengti kone visus šviestuvus, kurie skirti luboms iš gipskartonio.

SIETYNAI

Sietynai – daugiašakiai pakabinami šviestuvai – visada yra aktualus dalykas. Ypač klasikinio stiliaus interjeruose. Tačiau juos dizaineriai ir meistrai išmoningai ir puikiai suderina su šiuolaikiškesniais patalpų apšvietimo sprendimais.

Norite sužioti daugiau?

Mielai atsakysime į visus klausimus ir papasakosime Jums apie įtempiamųjų lubų privalumus, taip pat apie savo požiūrį į darbą ir klientus.

+370 618 60 339