MAGNETINĖS VĖDINIMO GROTELĖS


Priešgaisrinis jutiklis paslėptas už magnetinių grotelių.
Paprastai vėdinimo grotelės ir difuzoriai labai panašiai atrodo ir visi jie daugiausiai būna gana gremėzdiški, labai išsikiša iš įtempiamųjų lubų plokštumos. Tačiau ši situacija pasikeitė!
Savo klientams įrengiame šiuolaikiškas magnetines groteles.

Magnetinės grotelės gaminamos iš plieno, o iš viršaus padengiamos specialiu polimeru, kuris apsaugo groteles nuo drėgmės poveikio ir korozijos. Rėmelis grotelėms įstatyti į įtempiamąsias lubas pagamintas iš PVC plastiko, kuris yra labai ilgaamžis.
Magnetinės grotelės gali būti naudojamos kelioms pagrindinėms užduotims:


- kaip vėdinimo grotelės (vietoj standartinių grotelių ir difuzorių);

- norint užmaskuoti priešgaisrinius jutiklius (šie jutikliai dažnai įrengiami lubose, tačiau juos galima paslėpti po plėvele, kad nedarkytų vaizdo, ir įrengti magnetines groteles; svarbiausia, kad jutiklis būtų ne didesniu kaip 20 cm atstumu nuo grotelių);

- kaip nedidelis apžiūros liukas, siekiant užtikrinti lengvą ir greitą prieigą prie maitinimo šaltinių ar valdiklių (kartais būna taip, kad transformatoriams vieta nenumatyta ir juos tenka palikti už lubų; šiuo atveju galima įstatyti stačiakampes magnetines groteles, kurios atliks ir nedidelio liuko funkcijas).

@avokadolubos
Draugaukime Instagrame
Tapkite mūsų prenumeratoriais „Instagram“ tinkle. Mes reguliariai pasakojame apie naujus savo projektus ir dalijamės naudinga informacija apie įtempiamąsias lubas
Norite sužioti daugiau?

Mielai atsakysime į visus klausimus ir papasakosime Jums apie įtempiamųjų lubų privalumus, taip pat apie savo požiūrį į darbą ir klientus.

+370 618 60 339